20 Mart 2012 Salı

Organik Hit ve Seo Programı Yenilendi Google Maps Seo Eklendi fullorganikhit.com

Program Hakkında : Fullorganikhit.com Programı sitenize google aracılığı ile tamamen farklı ip'lerden organik olarak hit sağlayabilirsiniz.15.000'i aşmış link sayısı ve 1500'ün üzerinde kullanıcı sayımız ve güncellenen programımız sayesinde sitenize çok daha rahat organik hit çekebilirsiniz..Bunların hepsi tamamen ücretsiz programı açık tuttuğunuzda kazanacağınız kredilerle.


Programımız güncellennerek tüm problemlerden arınmıştır ve stabil olarak çalışmaktadır.Yeni sitemiz de hizmet vermeye başlamıştır

ÖNEMLİ DUYURU : Program açık olduğu müddetçe hizmet etmektedirÖnemli Açıklama : Hesabım sekmesindeki listeye sağ tıklayarak listeyi yenile demeniz halinde sitelerinize gelen hit sayısı ve diğer ayrıntıların son durumunu görebilirsiniz

Program Web Sitesi : www.gorseltrafik.com
E-Mail : info@fullorganikhit.com
Msn Destek : destek@fullorganikhit.com
Programlama : Muhammed Ravullu
Tel : + 90 (216) 610 01 99
GSM : +90 (554) 579 18 89Programı İndirmek için TIKLAYIN

Program Kullanımı : Programın kullanımı çok açık ve basit olup kolayca her menüye erişebilir kredilerinizi görebilir sitelerinizi ekleyip organik hitler elde edebilirsiniz..Programın resimli olarak ayrıntılı kullanımını aşağıda verdik.Sözlü olarak anlatmak gerekirse çok basit programı açıyorsunuz kayıt olabilir yada kayıtlı kullanıcı adınızla giriyorsunuz.Siz hiç birşey yapmadan kredi kazanmaya başlıyorsunuz.Kazandığınız kredileri hesabım sekmesinden eklediğiniz sitenize istediğiniz kelimede organik hit çekerek harcıyorsunuz.Programımız ücretsizdir.

Programa Giriş
Programa üyeliğiniz varsa şifrelerinizi girip login olabilirsiniz.Kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra bilgileri girdiğiniz kutucuğun yanında yeşil bi onay işaretini göreceksiniz zaten.

Şifremi Unuttum Ekranı

Şifrenizi unuttuysanız Şifremi unuttum butonuna tıkladığınızda sizden programa kayıt olurken kullandığınız email adresinizi girmenizi isteyen bir ekranla karşılaşıyorsunuz gerekli bilgileri girdikten sonra e-mailinize gelen maille şifrenize ulaşabilirsiniz.

Yeni Kayıt

Programa üye değilseniz aşağıdaki formu gerekli bilgilerinizi girdikten sonra rahat şekilde üye olup sitelerinizi ekleyebilirsiniz.
Program İçeriği ve Kullanımı

a-) Gezinti Sekmesi

Bu kısımda Gezinti Sekmesinde sadece içeriği gizle işlevini kullanabiliyorsunuz.Bu sekmede siteleri program sayesinde otomotik olarak gezerek kredi kazanırsınız.

b-) Hesabım Sekmesi
Sekmenin içindeki kullanabileceğiniz işlemler resimde gösterilmiştir. Ayrıntılı olarak yazının devamını okuyarak bu bölümlerin nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.
URL
Bu URL : kısmına site adresinizi girmelisiniz. " Örn : sitem.com " Önemli nokta sitenizin uzantısı .co şeklinde bitiyorsa www.siteniz.co/ şeklinde slash ile kapatın yoksa program sitenizi .com olarak algılayacaktır.


DOĞRUDAN HİT
Bu kutucuk işaretli olduğunda sitenize doğrudan google kaynağı olmadan hit çekebilirsiniz.Doğrudan hit ne işe yarar ? Google için doğrudan hit sitenizin saygınlığını temsil eder.Sıralamda öne geçmek için önemli etkenlerden biridir.


Saatlik Hit Ayarı ;
Az aşağıda ise Saatteki hit etiketi yanında kutucukta default olarak 12 gelmektedir .Standart üyeliklerde saatteki hit sayısının maximum değeri budur saatte 1 ile 12 arasında hit yollayabilirsiniz.Zaten program 24 saat açık kaldığında 1200 kredi yani yaklaşık olarak 300 hit kazanacak şekilde kodlanmıştır bu nedenle standart üyelerimiz ancak kazanacakları kredi kadar hit ekleyebilsinler veri tabanında gereksiz yükler oluşmasın diye bu hesaplama ve ayarlamalar yapılmıştır.Saatlik hiti daha yüksek gönderebilmeniz için yeterli miktarda kredinizin olması gerekmektedir buda kredi paketleri ile mümkün olduğundan sistemimizde 7 ayrı üyelik tipi oluşturulmuş ve bu üyeliklerin googlda arama yapacakları sayfa sınırlarısatte ekleyecekleri hit sayısı vb hakları tanımlanmıştır.

Program üzerinden kredi paketi satın alarak üyeliğinizi en üst seviyeye çıkardığınızda Google da ilk 16 sayfada arama yapabilir googleda ilk 16.sayfada olan kelimelerinize bile hit gönderebilirsiniz.Sitemi Gizle ;
Eğer sitelerinizin başka pclerde görünmesini istemiyor gizlice ziyaret ettirmek istiyorsanız bu kutucuğu doldurmanız gerekmektedir.

Önemli not: Programda topluma zarar verecek toplumu rahatsız edecek içerikteki terör ahlaki bozan öğeler bulunduran v.b. sitelere yer vermiyoruz.Bu gibi siteler kullanıcı adlarıyla ile banlanır.Herhangi bi siteyi şikayet etmek isterseniz info@fullorganikhit.com adresini kullanabilirsiniz.Sitemde Gez;
Bu kutucuğu doldurarak sitenizin alt linklerinde değişen sürelerde gezinti yapılmasını sağlarsınız.Bu sayede sitenize gelen kullanıcı süre boyunca sitenizin alt sayfalarında gezer

GünlükHaftalıkSürekli Kutucukları;
Eğer günlük yazan kutucuğu işaretlerseniz siteniz 1 gün boyunca ziyaret alır ve krediniz olsa dahi bir daha ziyaret almazaynı şekilde haftalık kutucuğunu işaretlediğinizde ise sadece 1 Hafta boyunca eklediğniz siteye link alırsınız.

Eklenmiş Linkler Listesi;
Aşağıdaki listede eklemiş olduğunuz linkleriniz ve bunlara ait ayrıntılar bulunur bu liste üzerine sağ tıklayarak ister teker teker ister hepsini birden silebilirsiniz.Listeyi güncelle demeden sitenize akan trafiği göremezsiniz eski değerinde kalır.Bu yüzden listeyi güncelleyip ne kadar hit aldığınızı görebilirsiniz.

GOOGLE MAPS EKLEME
Hit ekleme seçeneklerinin altında Google Maps diye bir seçenek vardır bu seçeneği kullanarak sitelerinizi ekleyebilmeniz için sitenizin Google Rehberde kayıtlı olması gerekmektedir.Eğer siteniz Google Rehberde kayıtlı ve anahtar kelimenizle rehberde aratıldığında ilk 10 sayfada çıkıyorsa o zaman bu seçeneği kullanarak kelimelerinizi Google Maps te aratabilir ve bu noktadan hit sağlayabilirsiniz bu arama ve hit gönderme de yine tamamen organik ve tekildir.Bu kutucuğu doldurduğunuzda yan tarafta ülke ve şehir seçmenizi sağlayan iki adet açılır liste görünür ülkeler açılır listesinden bir ülkeyi seçtiğinizde yan tarafta o ülkeye ait şehirler listelenir ve siz bu seçimleri yaptıktan sonra domain ve anahtar kelimenizi de yazmışsanız ekle butonuna tıkladığınızda yan taraftaki browserde örneğin İstanbul Türkiye yakınındaki xxxxx gibi kelimenizin Google Rehberde (Mapste)arandığını görürsünüz eğer kelimeniz üyelik tipine göre aranacak sayfa sınırları içerisindeyse bulununca arama duru ve alttaki listede sitenizin eklendiğini görürsünüzAyrıca bu sistem şu ana kadar dünya üzerinde hiçbir program yada yazılım tarafından yapılamamaktadır .Bunu ilk olarak yapıp kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktan gururluyuz onurluyuz.İnşallah bu gibi dünyada ilk olan bir çok özelliği de sizlerin desteği ve güveni ile projelerimize ekleyerek dünyada ses getiren değerler üretmeye devam edeceğiz.

ORGANİK HİT EKLEME

Hit ekleme seçeneklerinin en altında bulunan bu üçüncü seçenek ise sitelerinize Google arama çubuğundan anahtar kelimelerinizi arayarak tekil organik hit gönderen seçenektir. Arama sözcüğünüzü yazarsınız. ve Site ekle butonuna bastığınız anda sağ tarafdaki browserde üyelik tipine göre normal üye iseniz (İlk 10 Sayfada) arama yaparak sitenizi bulur ve başka bir kullanıcının bu siteye bu aramayla girmesini sağlar.


AYARLAR SEKMESİ

Bu sekmede Şifre değiştirme Emailinizi değiştirme gibi profil ayarlarınızı yapabileceğiniz gibi programın Windows ile beraber başlaması ve açılışta şifre sorup sormaması gibi ayarları yapabilir ayrıca programın belli bir saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz Ayrıntılar aşağıdaki resimde ki gibidir
Eğer programı pc nizden komple silmek isterseniz lütfen önce Windowsla beraber başlat kutucuğunun işaretini kaldırıp bunu öyle yapınız aksi takdirde her açılışta program windowsla beraber başlatılmaya çalışılacak ancak bulunamadığı için windowsunuz size uyarı verecektir.

KREDİ AL SEKMESİ

Bu sekmede kredi paketlerimizle ilgili açıklama ve üyelik haklarına ilişkin bazı açıklamalar bulunur buradan seçeceğiniz bir veya daha fazla paketi işaretledikten sonra Kredi Kartımla Ödemek istiyorum yada EFT veya Havale ile Ödemek istiyorum butonlarından birine bastığınızda direkt olarak bu paketlerin satışını yaptığımız web sayfamıza 3d secure ile ödemeye yada hesap numaralarımızın olduğu internet adresimize yönlendirilirsinizAyrıca bu sayfadan seo hizmetlerimizle ilgili bazı kısıtlı bilgilere de ulaşmış olursunuz

Eğer site ve anahtar kelimelerinizle ilgili özel seo hizmeti almak isterseniz sağ alt taraftaki mesaj kutusuna domain ve bu domainlere ait anahtar kelimelerinizi yazarak bize Teklif Almak İstiyorum butonuna basarak mesaj yollarsanız bu talebinizle ilgili bir rapor ve fiyat teklifi programda kayıtlı olan mail adresinize gönderilir

İLETİŞİM SEKMESİ

Bu sekmeden bize ulaşabilir çeşitli konu başlıklarını Konu açılır listesinden seçerek mesaj yollayabilirsiniz

Ayrıca banka hesap numaralarımıza bu sekmeden de direk ulaşmış olursunuz.
YARDIM SEKMESİ

Bu bölümü okuyarak program politikası program hakkında destek bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Programı İndirmek için TIKLAYIN

http://www.fullorganikhit.com/
organik hit


Sık sorulan sorular ve cevapları;

S-) Sitemi bu sisteme eklediğimde herhangi bir zarar görürmüyüm ?

C-) Hayır bu konuda şu ana kadar bir tek örnek bile mevcut değildir.Sistemdeki url sayısı 15.000 Aktif kullanıcı sayısı ise 1500 e yaklaşmıştır bunlar zarar gördükleri için değil her geçen gün ön sıralara doğru çıktıkları için bu sistemi kulanıyorlar.!

S-)Peki Google benim bu programı kullandığımı anlarsa veya bu programdan haberdar olursa o zaman ne olacak ?

C-)Böyle bir şey söz konusu değil Google siz daha sitenize bir virgül ekleyip kaydettiğinizde bunu anlıyoroysa bu sistem çok uzun bir zamandan beri kullanılıyorüstelik Google çıktığı günden beri insanlar bir yerlerden hit satın alarak yada temin ederek sitelerinin ziyaretçi trafiğini arttırmaya çalışıyor eğer bu trafikler proxy tabanlı değil de doğal yollardan yani bizim programımızda olduğu gibi birbirini ziyaret eden gerçek ipler üzerinden ise Google veya bir başkasının böyle bir ziyaretçi trafiğine kızmakarşı çıkma gibi bir tutumu olamaz olmamıştır daYanı sıra biz bu programı Google forumunda da tanıtmışız.
Gerisi size kalmış.
Google bu tarz durumları birbirinin sitesini ziyaret eden doğal hit akımları olarak algılıyor ve bu ziyaretleri tamamen organic olarak analitics kayıtlarına yansıtıyor
Bilip bilmeden Google bunu anlarsa diyenler Google ‘ı ve çalışma algoritmalarını hiç bilmeyen insanlardır.

S-)Programla Google ı kandıracağınızı mı zannediyorsunuz ?

C-)Hayır burada kimsenin kimseyi kandırdığı yokhem sizce bu mümkün mü sitenize bir yerden yanlış bir işlem yaptığınızda 2 saatte sandbox yapan Google sizce bu sitemdeki 12000 in üzerinde siteye neden bi şey yapmıyor bakın Google saf değil böyle bir şey yanlış olsa aylardır Google beni kandırdınız diye yapardı yapacağını üstelik konularımızın altında kıyamet kopardı merak etmeyin !

S-)Peki kredili üyelik zorunlu mu ?

C-)Hayır kesinlikle böyle bir şey yok sistemi ücretsiz de kullanıp 24 saat açık tutmaya özen gösterdiğinizde kazanacağınız kredilerle günlük 300 civarı hit alabilirsiniz.Ancak siz bir webmastersanız ve çok daha fazla hiti çok sayıda sitede kullanmak istiyorsanız yada çok sayıda siteniz varsa o zaman kredi satın alarak bu ihtiyaçlarınızı gidermeniz gerekiyor

S-)Kredi almak istiyorum ne yapmalıyım ?

C-)Kredi al sayfasını ziyeret etmeniz gerekiyor eğer buradaki üyelik paketlerinin içerdiği hit miktarlarından çok daha fazlasına ihtiyacınız varsa o zaman aylık tüketmek istediğiniz hit miktarını belirleyip beni arıyor yada mail ile özel fiyat istiyorusunuz.

S-)Kredi satışlarınız başladı mı ?

C-)Şu anda programımız henüz çok yeni bu nedenle aktif üye sayımız 1500-2000 civarını geçmeden kredi satışı yapmıyoruz aktif kullanıcı sayımızı programın sol üst köşesindeki anlık değişen etiketten takip edebilir 1500 ün üstünde aktif kullanıcı görürseniz kredi satın alabilirsinizmaalesef şu anda satış yapmıyoruz.

S-)Bir kredi bir hit mi demek oluyor ?

C-)Hayır 4 kredi bir hit demek oluyor ancak sitemde gez özelliğini kullandığınızda +1 kredi daha harcamış oluyorsunuz yani 2 dakikalık bir gösterimde gez kutusunu işaretlediğinizde toplam 5 kredi harcamış oluyorsunuz ziyaret süresini arttırdığınızda ise bu miktar artıyorbunu da Hesabım sekmesi altındaki 1 Hit için gereken Kredi etiketinin yanın da anlık olarak görebilirsiniz.

S-)Peki süreye göre kredi harcıyoruz ama kazandığımız kredi miktarı nasıl ayarlanıyor ?

C-)Kazanacağınız kredinin miktarı da 2 dakikalık bir gösterimde 3 iken süre arttıkça bu miktarda artıyor yani tamamen adil bire düzen ile kredi harcıyor ve kazanıyorsunuz.

Arkadaşlar bunun dışında aklınıza gelebilecek her türlü soruda ve sıkıntıda yardımcı olmaya ve bu güzel projenin varsa sizler tarafından rapor edilecek tüm eksiklerini gidererek stabil ve dünyaya mal olabilecek bir proje haline gelmesi için hep burada olacağım
organik hit
hit
doğrudan hit
süper trafik
Saygılarımla

http://www.gorseltrafik.com
http://www.fullorganikhit.com
http://www.futi.net

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder